KAPAT
STOK KODU : 1811923236
Loft O3 Ozonlanmış Argan Yağı (%100 Saf Argan Yağı) 30Ml.
Organik Argan Yağı %100 Saf
1
2
3
4
5
Ürünü oyla
17
300,00 TL
249,00 TL
Havale/Eft
249,00 TL
Tüm Ürünlerimiz Orjinaldir
ve Tedarikçi Firma Garantisi Altındadır.
SEPETE EKLE
Karşılaştır

EN KALİTELİ ARGAN YAĞINI ARIYORSANIZ KESİNLİKLE DOĞRU SAYFADASINIZ..

                                                           
30ml. Airless (Hava almadan Çalışan Vakumlu) Özel ambalajından kullanım süresince tazeliğini ve ozonunu yitirmeyecek özellikte

Ozonlanmış Argan Yağı LOFT Güvencesi ile 


Klinik kullanımı için özel olarak hazırlanmış olan profesyonel kalitede bir cilt bakım ürünüdür. kişisel kullanım için bu ürünü sadece web sitemizden  temin edebilirsiniz.

%100 saflıkta ve 'hammadde olarak' organik serfifikalı (Talep etmeniz halinde sertifika ve dökümanlar mailinize gönderilir.) ısıl işlem görmeden sıkılmış ve deodorize olmayan yani kendine has sızma kokusu olan - Rafine edilmemiş  (soğuk pres - sızma)  taze argan yağı ve azottan arındırılmış saf oksijen ile ozonlanmış en şımarık ürünlerimizden biri.

Bu ürün yüz ve vücut bakımında devrim yaratacak niteliktedir.

Aroma Veya Esans İçermez

Ozonun Kendine Has Bir Kokusu Vardır.

Paraben kimyasal veya herhangi bir katkı maddesi içermez %100 ozonlanmış Organik Soğuk Press Argan yağı (deodorize değildir. Yani yağın kokusu alınmamış ve hiç bir kimyasal işlemden geçirilmemiştir.)

Yüzünüz için en sağlıklı seçimi yapın ve mutlaka deneyin beğenmezseniz iade edebilirsiniz ürün %100 müşteri memnuniyet garantilidir.

Loft Ozonlanmış Argan Yağı yüz ve cilt bakımı konusunda devrim niteliğindedir. saf oksijen molekülleri ozonlanmış argan yağı içine hapsediliyor ve cilde sürülerek  alınabiliyor.
 
Bebek gibi bir tene sahip olabilmek Ozonlanmış Argan Yağı ile mümkün.  sağlıklı, ışıl ışıl parlayan, güçlü bir cilde sahip olabilmek için loft ozonlanmış argan yağı mükemmel seçimdir.
 
OZON NEDİR ?
 
Aktif Oksijen ( Ozon O3 ) Bilinen En Etkili Mikrop Öldürücü Ve Koku Gidericidir. Güneşin Ultraviyole Işını Ve Yıldırım Anında Ortay Çıkan Elektrik Arkları ile Oluşan Ozon, Dünyanın Etrafında Koruyucu Kalkan Olarak Mevcuttur Ve Canlıları Güneşin Radyasyon Etkisine Karşı Korur.
 
Yıldırımlar Sonucu Oluşan Ozon, Havayı Temizler.Özellikle Yükseltilerde Ve Deniz Kenarlarında, Taze Hava Kokusu Diye İçimize Çektiğimiz, Havada Bu Hissi Yaratan, Yıldırımlar Sırasında Meydana Gelmiş Olan Ozondur.
 
günümüzde, ozonun bir çok yararından faydalanmak amacı ile ozon üretim teknolojileri geliştirilmiştir ve ozon terapi almanya, fransa, kanada, rusya ve japonya gibi birçok ülkede kabul görmüştür. bu ülkelerde sadece ozonterapi yapan binlerce klinik vardır.
 
OZON NASIL YAĞLANIR?
 
ozonlanmış yağ cilde uygulandığında cilt hastalıkları üstünde çok olumlu etkiler göstermiştir. özellikle yanıklarda bu etki çok fazladır. kesinlikle sizi incitmez ve büyük olasılıkla mükemmel sonuçlar yaratır. bir kez yağ ozonlandığı zaman soğutucuda bozulmadan çok uzun süre kalır.

LOFT OZONLANMIŞ ARGAN YAĞI VÜCUDA NASIL UYGULANIR
 
Ozonlanmış Argan yağı; yüz, boyun, abdomen ve uyluklardaki belirli aktif noktalara uygulanarak hücrenin vital proseslerini stimüle eden ve böylece dokuları gençleştiren hücre katalizör görevi görür.
 
Uygulandığında bölgedeki kan akışı artar ve yaşlı hücrelerin ölmesi hızlanır. Yaşlılığa ve yüz hareketlerine bağlı olarak ortaya çıkan kırışıkların düzelmesine yardım eder, göz etrafındaki şişlik ve halkaları yok eder. Cildin elastikiyetini düzeltmek için loft ozonlanmış argan yağı birebirdir.

Loft ozonlanmış argan yağı başarılı bir şekilde selülit tedavisinde de uygulanır. Ozonlanmış yağ masaj yoluyla uygulanabilir ve olumlu etkileri kısa sürede gözlenebilir.  
 
Ozon, lezyonlardaki oksijen stoğunu arttırır. Yara tedavisini ilerletip hızlandırır. Bacteria, fungi , fotozoa gibi virüsleri yok eder. Bu mikroplar genellikle anaerobiktir. Oksijene aç oksijensiz ortamda gelişirler.  Ozonla ( oksijenin çok aktif hali ) temas ettiklerinde hücre duvarları yok olur. Ozon bunu sağlıklı hücrelere ve dokulara zarar vermeden başarır.
 
LOFT OZONLANMIŞ ARGAN YAĞI
egzama, kesikler, yanıklar ve güneş yanıkları, mantar enfeksiyonları, cilt lekeleri ve akne gibi cilt kaynaklı rahatsızlıklarda kullanılabilir.
 
YÜZ KULLANIMI VE AKNE İÇİN
yüzünüzü iyice temizledikten sonra günde haftanın 3-4 günü parmağınıza alıcağınız 1 damla loft ozonlanmış argan yağını yüzünüze Nazikçe Masaj yaparak uygulayın. yüzünüzdeki dolaşımı arttırır. ve gün içerisinde karşılaştığınız zararlı toksinlerden ve Serbest Radikallerden arınmak için yardımcı olur.

KIRIŞIKLIK TEDAVİSİNDE
loft ozonlanmış argan yağı hücre yenileyici özelliği ile kırışıklık ve cilt sorunları için en doğal yoldan mükemmel seçimdir.  
 
VÜCUT NEMLENDİRME VE MASAJDA
Argan Yağı masaj içinde son derece uygun bir üründür. Tercihen Duştan sonra temiz vücuda avuç içinde ısıtılarak uygulanması et etkili sonuçları verir. Vücut tarafından kolayca emilmektedir ve diğer yağlarda olduğu gibi yapışkan bir formda değildir, bu nedenle masaj sonrası tekrar duş alınması gerekmemektedir.

SAÇ İÇİN KULLANIMI:
Saçınıza kafa deriniz ıslanacağı kadar LOFT Ozonlanmış Argan Yağı uygulayın. Kafa derinize yavaş hareketlerle masaj yapın. Saçınızı ılık bir havluyla örtün ve 30 dakika boyunca bu şekilde bekleyin. Daha sonra saçınızı yıkayın.
 
TIRNAKLAR İÇİN KULLANIMI :   
Limonu sıkın ve çıkan suyuna eşit miktarda olacak kadar Ozonlanmış Argan Yağı koyarak bir karışım elde edin. bu karışımın içinde 15 dakika boyunca parmak uçlarınızı bekletin. Tırnaklarınızın sağlıklı bir biçimde kalması için haftada 1 kere bu karışımı 15 dakika boyunca uygulamanız  yeterli olacaktır.
 
GÜNEŞ YANIKLARI İÇİN;
güneş yanıklarından hemen kurtulmanızı sağlar. kabarmaları engeller.
 
ÇATLAK DUDAKLAR İÇİN;
ozonlu argan yağı dudaklara uygulayın.çabuk ve kesin sonuç verir.

 
HEMEN ARA