KAPAT
STOK KODU : 3600525407
Loft Exclusive Men Series Gift Set ( Hediye Seti Saç Sakal Onarım )
Dökülme karşıtı ve Hızlı uzama Aktifleri
1
2
3
4
5
Ürünü oyla
26
250,00 TL
185,00 TL
Havale/Eft
185,00 TL
Tüm Ürünlerimiz Orjinaldir
ve Tedarikçi Firma Garantisi Altındadır.
SEPETE EKLE
Karşılaştır

 

Saç ve Sakal Bakımı ve Dökülme karşıtı Set

Kullanım Önerisi:
2 in 1  Dökülme karşıtı Saç Sakal Şampuanı ile saçlar veya sakallar duş esnasında saç veya sakal diplerine masaj ile uygulanır. Yaklaşık 3-4 dakika bekledikten sonra durulanır. Daha iyi sonuçlar için, duş sonrası  2 in 1 Saç ve Sakal Bakım Serumu ile saç diplerine hafifçe Masaj & friksiyon yapılır. durulamadan bırakılır. istenirse Tercih edilen Loft Wax ile Saçlar ve Sakallar Şekillendirilir. Bu sayede gün boyu Saçlara ve Sakallara parlaklık ve şekil verirken, aktiflerin çalışmasına devam etmesi sağlanır.

 

2 in 1  Dökülme karşıtı Saç Sakal Şampuanı
SLS - SLES – Paraben ve Cocomıde DEA içermeyen
Çok hassas formülü sayesinde saç ve sakal derisini tahriş etmez.  İçeriğindeki Trichogen VEG LS 8960 ve Saf enerji molekülü olan Marine Glycogen aktifi sayesinde 6 ay düzenli kullanımdan sonra gözle görülür saç dökülmesi karşıtı etki ve kıl köklerinde güçlenme sağlar.  Saç ve sakal kullanımı için geliştirilmiştir. düzenli kullanım ile, Saç dökülmesinin azalması veya durdurulması ile daha hızlı uzamayı teşvik eder. Hem saç hem sakal için uygundur.    

 


2 in 1 Saç ve Sakal Bakım Serumu
Yeni saçlar, yeni sakallar. Çok daha güçlü, çok daha etkileyici!
Saç ve sakalın daha hızlı uzamasını teşvik edici özelliktedir. Saç ve sakal derisi masajı için mikroemülsiyon (yağ ve suyun şeffaf olarak mikro boyutta karışması ) yapıda formüle edilmiştir. Bu sayede içeriğindeki Bilimsel orandaki saç dökülme karşıtı aktiflerin saç ve sakal derisine penetrasyonu artmış olur. Hafifçe masaj ile uygulanır ve aktifin çalışma süresi olan minimum 6 ay düzenli kullanımı tavsiye edilir. Kullanım süresince Saç dökülmelerinde azalma ve saç ve sakal köklerinden itibaren hızlı uzamasına yardımcı olur ayrıca sağlam ve sağlıklı bir görünüme kavuşturur. Geceden Temiz saça uygulayarak durulamadan kullanımı tavsiye edilir.

Çalışan Hafızalı Saç ve Sakal Şekillendirici Wax
Serbest şekillendirme veya fön-ısı uygulamaları ile şekillendirme için geliştirilmiştir. Doğal ve Sağlıklı bir Parlaklık verir. ayrıca Saç ve sakalın hafif nemlendirilmesiyle tekrar şekillendirme aktif olur terleme yada yüksek nem anında ilave olarak jelleşip saç ve sakalın volümünü artırır ve şeklinin korunmasına ilave destek olur. Working Wax, aynı zamanda özel formülasyonu sayesinde saç ve sakalların daha hızlı uzamasını teşvik edici özelliktedir 

 
HEMEN ARA