KAPAT
STOK KODU : 252376723
Loft Ayak Kremi & Bacak Masaj Losyonu
Tazeleyici Ozonlu ve Çay ağacı yağı
1
2
3
4
5
Ürünü oyla
16
35,00 TL
29,50 TL
Havale/Eft
29,50 TL
Tüm Ürünlerimiz Orjinaldir
ve Tedarikçi Firma Garantisi Altındadır.
SEPETE EKLE
Karşılaştır
günlük ayak bakımı ve canlandırıcı bir ürün Ayakları ve bacakları yatıştırır ve yeniler.
Ayak masajı ve reflexoloji için idealdir. Kremsi kıvam, sunumu çabucak emer.
Özellikle kuru ayaklar için yoğun bakım ve nem.

Formülasyon
Ayaklardaki kötü kokuları gidermek ve mantar çatlak gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olmak için anti bakteriyel Çay ağacı yağı ve ozon kullanılmıştır. ayakları sakinleştirmek ve yeni taze nefes almış bir his için mentol ve lavanta ile desteklenmiştir ve greyfurt aroması ile zenginleştirilmiştir.

kullanım
Ayaklara az miktarda ürünü masaj yaparak uygulayın ve
ayak parmakları arasında. tüm ayak ile Özellikle Kuru Bölgelerde günlük olarak kullanın.

Tavsiye
Tazeleyici Ozonlu Ayak Bakım Ve Masaj Losyonu ayak masajları ve Yorgun Bacaklar için mükemmeldir.
Canlandırmanın canlandırıcı, enerji verici faydalarını Memnuniyetle hissedeceksiniz

Kozmetik Etkiler
Ozonlu ayak bakım kremi uygulandığında cildin nemi ile birlikte aktif oksijen açığa çıkar ve cilt hücreleri tarafından emilir. Bu durum cilt hücrelerindeki oksijen ihtiyacını giderir. Hücrenin temel yakıtı olan bol oksijen hücre yenilenmesini hızlandırır. Hücre yenilenmesinin hızlanması sağlıklı bir cilt anlamına gelir.
 
Dermatolojik etkiler
Klinik araştırmalar, cilt yüzeyindeki enfeksiyonlara sebep olan patojenlerin birçoğunun “Anaerob” yani oksijensiz ortamlarda gelişen bakteriler olduğunu ortaya çıkarmıştır.  Bu bakteriler ortam oksijence zenginleştiği zaman yaşayamazlar. Ozonlu Ayak bakım kremi cilt ve ayak yüzeyindeki enfeksiyonlara uygulandığında lezyonlardaki oksijen yapılan stokunun artması anaerob bakterilerin ölmesine ve enfeksiyonların düzelmesine sebep olur. Ozon anti bakteriyel ve anti fungal özellikleri ile sivilceden, kapanmayan yaralara kadar geniş bir spektrumda mükemmel sonuçlar ortaya koyar. Aslında ozon tedavisinin temel mantığı olan ortamdaki oksijeni arttırmak, ozonlu yağlarında etki mekanizmasının temelini oluşturmaktadır. Bu yöntem hiçbir yan etkisi olmayan bütünleyici bir tedavi yöntemi olarak yıllardır başarıyla uygulanmaktadır.
 
HEMEN ARA